Evlilik Hakkında

İstanbul Düğün Salonları Birlikte uzun seneler geçirmiş olmalarına rağmen hala ilk günkü gibi birbirlerini tutku ile seven, aşklarına sadakatle bağlı olan çiftlerin çok şanslı olduğuna zaman zaman şahit oluyorsunuz. Fakat, unutmamalıdır ki bu aşıkları çok mutlu kılan, şanstan da öte bir şeyler vardır, Bu mutlu birliktelik yalnızca tesadüflere mi bağlıdır gerçekten?

Son 25 yıldan bu yana uzmanlar yaşanan sağlıklı ve mutlu ilişkilerin sırrını çeşitli etkenlerin analizini yaparak ve psikolojik tepkileri detaylı bir şekilde inceleyerek keşfetmeye çalışıyor. Tüm bu çalışmalar sonucunda insanoğlunun ilk günlerinden beri bir türlü çözümlenmeyen aşk hakkındaki iki önemli ve tartışılmaz gerçek ortaya çıkıyor: Bunlardan ilki sevgi ve saygı dolu bir ilişkinin ancak zaman içerisinde yavaş yavaş inşa edildiği, ikincisi ise her şeyin aşk tanrısı Eros un rastgele attığı okların yine yüreğimize tesadüfler sonucunda saplanmasına bağlı olmadığı.

Tüm Mutlu çiftler, ilişkilerinin, zamanın, farklılıkların ve çevrenin getirdiği her türlü soruna rağmen aralarındaki yakınlaşmanın zarar görmesine asla izin vermez ve aralarındaki heyecanı yıllar boyunca tutuşturarak farklı yollar arar. Aslında iyi bir ilişki sürdürmenin en iyi yolu iyi bir aşka sahip olmak değildir. Doğru ve kararlı davranışlar, karşılıklı anlayış,sevgi ve hoşgörü olmadığı sürece en büyük aşklar bile zamanla yok olmaya mahkumdur. İyi bir ilişkiye sahip olmak için doğru davranışları bilmek ve bu birlikteliği devam ettirebilmek için karşılıklı istek,heyecan ve sabır gerekir. Tüm bunlardan sonra ise her şey oldukça kolay ve düzenli olarak kendiliğinden gelişir.



Yoruma kapalıdır.